Спортсмени з Черкащини серед переможців змагань з кікбоксінгу та боксу

Вихованці КДЮСШ «Вулкан» під час змагань з боксу та кікбоксінгу вибороли першість, а також посіли призові місця. Турніри тривали в Києві та Чорнобаї. Про це повідомляє пресслужба департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Вихованці взяли участь у Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу WAKO “WIZARD OPEN – 2021” (21-23 травня, м. Київ) та Відкритому турнірі з боксу «Патріот» (23 травня, смт. Чорнобай).

На Всеукраїнському турнірі, участь у якому взяли 653 спортсмени з 83 клубів України та республіки Білорусь, вулканівці посіли шосте командне місце, здобули вісім золотих медалей, три – срібних та 11 бронзових.

У Відкритому турнірі з боксу «Патріот», де взяли участь 13 команд із 120 спортсменів, КДЮСШ «Вулкан» представляли троє спортсменів: