Міський голова та ректор ЧНУ підписали меморандум про співпрацю

Міський голова та ректор ЧНУ підписали меморандум про співпрацю

Меморандум про співпрацю підписали міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

 

Угода передбачає співпрацю із психологічним факультетом навчального закладу в частині організації спільних заходів із надання психологічної допомоги посадовим особам, які працюють у виконавчих органах міської ради, зокрема, проведення тренінгів, соціально-психологічних досліджень. Початковий етап її реалізації відбуватиметься на базі Центру надання адміністративних послуг у Черкасах.

− Флагманами позитивних змін в Україні мають бути не іноземні компанії, а місцеве самоврядування. Ми маємо показувати приклади як спілкуватися, приймати людей, консультувати, надавати послуги. Наше завдання бути першими в усьому, − зазначив міський голова. − А завдяки підтримці та співпраці із такими навчальними закладами як Черкаський національний університет нам удасться змінити багато.

 

 

Меморандум відкриває можливості науково-педагогічним працівникам та студентам, аспірантам психологічного факультету організовувати та реалізовувати емпіричні соціально-психологічні дослідження. Крім того, університет зобов’язується організовувати та здійснювати для посадових осіб виступи науково-педагогічних працівників кафедр психологічного факультету консультативного характеру; надавати науково-методичну допомогу посадовим особам з питань психології та запрошувати посадових осіб на тематичні наукові та науково-психологічні конференції, методсемінари, що проводяться у виші.

−  У нас є психологічний факультет, що має достатній рейтинг і авторитет на українському рівні. А деякі викладачі знані й за межами України. Психологічне розвантаження і мікроклімат у колективі – важлива складова здоров’я працівників будь-якого колективу й одна з гарантій якісної праці людини. Переконаний, що започаткована сьогодні співпраця принесе користь обом сторонам: університету – у питаннях практичного застосування нашими студентами здобутих знань й набуття практичних навичок, а для місцевої влади – надання науково-методичної допомоги посадовим особам, що забезпечить надання якісного обслуговування працівниками органів місцевого самоврядування жителів нашого міста.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x