Маломобільні люди можуть вакцинуватися від COVID-19 удома

Маломобільні люди можуть вакцинуватися від COVID-19 удома

Для цього в усіх регіонах України працюють мобільні бригади.

Оскільки викликати бригаду саме для однієї людини проблематично, то треба звернутися до сімейного лікаря чи на гарячу лінію протидії COVID-19 контакт-центру МОЗ України за номером: 0 800 60 20 19. Розкажіть, що маєте обмеження в русі й потребуєте вакцинації удома, повідомте адресу. Коли мобільна бригада формуватиме черговий список виїздів, вашу адресу додадуть до маршруту. Перелік медичних закладів, залучених до проведення вакцинації, є на сайті.

Щоб домовитися про вакцинацію вдома, можна звернутися не лише до сімейного лікаря чи в контакт-центр МОЗ України, а й до місцевого Департаменту охорони здоров’я. Контакти відповідних департаментів є на сайті МОЗ: moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja.

Крім того, в кожній області в Україні є свій регіональний координатор з вакцинації від COVID-19, тож можна знайти контактні відомості для спілкування з ним.

Якщо ви потребуєте вакцинації удома, то мобільна бригада під час візиту до вас може вакцинувати і тих людей, що допомагають вам у побуті або ж доглядають вас.

За інформацією Черкаської ОДА

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x