В Умані відкрили «острівець здоров’я»

В Умані відкрили «острівець здоров’я»

Днями в Уманському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги відбулася акція «Острів здоров’я». Захід провели фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з колегами Уманського міськрайонного відділу Центру та працівниками Уманського міського ЦПМСД.

На акції для батьків організували зустріч-консультацію з лікаркою-педіатринею Уманського міського ЦПМСД Тетяною Мусатовою, завідувачем інфекційного відділення Уманської центральної міської лікарні Олександром Соколенком та лікаркою-епідеміологинею Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Іриною Шуляренко.

Фахівці розповіли про небезпеку поліомієліту, ризик спалаху цього захворювання в Україні через війну, масове переміщення і скупчення людей, та про вакцинацію як найефективніший спосіб профілактики цієї хвороби.

Необхідність дотримання Календаря щеплень розуміє Людмила, яка відвідала захід із донькою Танею:

«За графіком щеплень ми слідкуємо від народження доні. Зараз їй 14 років, саме прийшов час зробити чергове щеплення від поліомієліту. Хвороб у наш час дуже багато, тому потрібно захищати організм і вчасно вакцинуватися».

Можливість отримати щеплення від поліо дітям під час заходу забезпечила вакцинальна бригада Уманського міського ЦПМСД.

За цей день 81 дитина отримала щеплення проти поліомієліту. Загалом зроблено 149 щеплень.

Процес вакцинації відбувався у формі гри, дітей під час щеплення супроводжував казковий герой – Зайчик-Лапчик. Також на локації «Острів здоров’я» маленькі відвідувачі фотографувалися з героями вакцинальної акції Зайчиком-Лапчиком та Вакцинкою, розмальовували їхні зображення, гралися з медичним набором та отримували подарунки – брендовані кульки, іграшки Зайчик-Лапчик і термочашки зі слоганом «Я вакцинований – я захищений».

 

За інформацією ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x