Вечір сучасної інструментальної музики та поезії


Черкаський художній музей запрошує на творчий вечір сучасної інструментальної музики Богдана Половко та поетичної натури Ії Ківи.

Половко Богдан – сучасний молодий український композитор, піаніст.

Навчався в Київському інституті музики ім. Ґлієра на факультеті академічного фортепіано.
Здебільшого стилістика композиції базується на основах імпровізації, мінімалізму та циклічності форми. Працює також з мелодекламативними видами композицї.

В 2014-му році писав музику до радіо-спектаклю «Собаче сердце». Являється постійним учасником музичних проектів джазової та експериментальної музики.

Влітку 2015-го працював над музичним оформленням виставки італійського художника Elvio Chiricozzi. Про свої твори каже так: «Моя музика для мене як окремий внутрішній світ, дзеркало. Часом хочеться лише бути в звуковій хвилі, бути собою, там відчуваєш себе впевненим і доцільним. Моя музика – це я сам». Виступав з концертами в Україні та Росії.

Ія Ківа – поет, перекладач. Вірші, переклади та рецензії публікувалися в журналах «Студия», «Слово\Word», «Нева», «Радуга», «Ковчег», «Плавучий мост», «Новая Юность», «Новый мир», «Белый ворон», «Лиterraтура», сайтах Litcentr і Polutona. Переклала роман Марії Галіної «Автохтони»" українською (Фоліо, 2016).

Лауреатка Міжнародного фестивалю літератури і культури «Слов'янські традиції» (2013), міжнародного фестивалю поезії «Емігрантська ліра» (2016), літературної премії ім. Юрія Каплана (2013), переможиця Всеукраїнського поетичного конкурсу «Малахітовий носоріг» (2014, Вінниця) та інш. Лонг-лист літературних премій «Белла» (2014) і «Дебют» в номінації "поезія" (2015).

Учасниця поетичних читань «Книжкового арсеналу», фестивалю поезії «Київські лаври», літературного фестивалю в межах Форуму видавців у Львові тощо.

Дмитро Марков – саксофоніст, флейтист (м. Київ)

Іван Левченко – барабанщик, перкусіоніст (м. Київ)

Приймали участь у міжнародних конкурсах та джазових фестивалях. Діючі гастролюючі учасники різноманітних колективів.


Організатор: Художній музей
Дата: 29 березня 2017, 19.30
Де: вул. Хрещатик, 259

Ціна – 50 грн

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода