Цьогоріч на Кам’янщині зареєстрували понад 550 безробітних

Цьогоріч на Кам’янщині зареєстрували понад 550 безробітних

Протягом січня-листопада 2021 року в Кам’янській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості перебували на обліку 1 141 безробітний, що на 4% більше ніж за аналогічний період минулого року.

 

Статус безробітного в 2021 році отримали 651 особа. Серед зареєстрованих безробітних, які звернулись за сприянням у працевлаштуванні в поточному році, кількість жінок становила 56,4%, молодь у віці до 35 років – 17,7%. Про це повідомили в Кам’янській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості.

 

Слід зазначити, що 16,4% осіб, які звернулися в цей період за допомогою у пошуку роботи, − люди, які були звільнені у зв’язку зі змінами в організації виробництва. Переважна більшість безробітних мали середню, або професійно-технічну освіту.

Кількість працевлаштованих безробітних протягом 11 місяців поточного року становить 555 осіб, що майже на 24% більше ніж за відповідний період минулого року.

Крім того, 83 безробітних залучені до тимчасової зайнятості, зокрема 41особа взяла участь у громадських роботах, а ще 42 особи у роботах тимчасового характеру. Професійне навчання цьогоріч пройшли 52 безробітні.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x