Коштом ДФРР протягом року реалізували понад 300 проєктів у громадах

Коштом ДФРР протягом року реалізували понад 300 проєктів у громадах

У 2021 році кошти Державного фонду регіонального розвитку обсягом 4,5 млрд гривень розподілено на реалізацію 306 проєктів. Йдеться про будівництво та реконструкцію навчальних та медичних закладів, ЦНАПів, об’єктів спортивної інфраструктури, водопостачання та водовідведення тощо. Також цьогоріч кошти ДФРР спрямовано на розбудову чотирьох індустріальних парків. Про це повідомив заступник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

 

«Державний фонд регіонального розвитку − це інструмент для реалізації стратегічно важливих проєктів для громад. Наприклад, для гірських територій українських Карпат важливе виробництво екологічної продукції, розвиток сільського, гірського та екологічного туризму. У невеликих селах необхідно розвивати мале та середнє підприємництво. До того ж цьогоріч розпочалось будівництво інфраструктури чотирьох індустріальних парків, які стануть двигунами для економічного зростання регіонів. Міністр Олексій Чернишов неодноразово наголошував, що держава готова фінансово підтримувати розвиткові проєкти у громад. Тож “м’яч” − на стороні громад, які мають готувати якісні проєкти», − зауважив Іван Лукеря.

Зазначимо, у 2021 році було профінансовано будівництво та оновлення 121 навчального закладу, 21 об’єкту водопостачання та водовідведення, 38 медичних обʼєктів та закладів соціального захисту, 22 обʼєктів сфери культури, 76 спортивних обʼєктів, шість екологічних проєктів та шести Центрів надання адміністративних послуг.

 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що у 2022 році громади отримають рекордну підтримку від держави на розвиток та розбудову інфраструктури.

Реклама

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x