Черкаські спортсменки вибороли нагороди чемпіонату України з боксу

Черкаські спортсменки вибороли нагороди на чемпіонаті України з боксу. Про це повідомили у пресслужбі відділення НОК України в Черкаській області.

У Тернополі відбувся чемпіонат з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років. Змагання тривали з 24 до 30 січня.  Черкаські боксерки також взяли участь у спортивному заході і здобули нагороди.

Так, Анастасія Шаргородська виборола срібну медаль у ваговій категорії 57 кілограмів. А Вікторія Левчук посіла третє місце у ваговій категорії +81 кг. Нагадаємо, Кароліна Махно стала чемпіонкою України на цих змаганнях у ваговій категорії 75 кілограмів.

За підсумками змагань сформують збірну команду України до 22 років, а кращі спортсмени представлятимуть нашу державу на чемпіонаті Європи, який відбудеться у Хорватії в березні.