На Чигиринщині висадили 60 га лісу

На Чигиринщині висадили 60 га лісу

Лісокультурна кампанія триває у Чигиринському лісгоспі. Наразі чигиринські лісівники вже висадили 60 гектарів лісу. Також здійснили доповнення лісових культур на загальній площ 26 га, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

Загалом же чигиринські лісівники цьогоріч планують відтворити ліс на загальній площі 176,1 га, роботи здійснюватимуться у рамках програми “Зелена країна”. Під час запланованих лісокультурних робіт створять 53,1 га лісових культур сосни, 107,2 га – дуба та 12 га – інших листяних порід. Для цього в лісових розсадниках виростили 1,3 млн шт. сіянців деревних та чагарникових порід.

 

Лісопосадкові роботи чигиринські лісівники проводять як ручним способом, за допомогою меча Колесова, так і механізованим – трактором МТЗ-82 з агрегатом. Під час цих робіт планують висадити 316 тис. шт. сіянців сосни, 357 тис. шт. сіянців дуба та 23 тис. шт. сіянців інших листяних порід. Крім того, лісові культури створюють й шляхом висівання лісового насіння, загалом висіють 1200 кг насіння основних лісоутворюючих порід на ділянки.

 

Решту лісового насіння, а це 15,5 тонн, за сприятливих погодних умов буде висіяне у лісові розсадники на загальній площі 2 га. Зокрема, висіватимуть насіння сосни, дуба, липи широколистої, акації білої та ін.

 

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x