У Каневі перевіряли доступність громадських об’єктів

У Каневі перевіряли доступність громадських об’єктів

Інклюзивний простір для всіх. На Черкащині продовжують перевірку громадських об’єктів на доступність і комфортність перебування для всіх категорій населення. Цього разу досліджували місця масового користування Канева.

Здійснюють моніторингові перевірки працівники департаменту будівництва ОВА спільно із членами робочої групи з розробки та моніторингу виконання плану заходів на 2023–2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Долучається до цього процесу також представниця Урядового уповноваженого з прав людей із інвалідністю Наталія Капустян.

Зокрема, дослідили стан доступності та дотримання вимог ДБН будівлі міської ради, вокзальної станції, лікарні, приміщення міграційної служби та ін.

У департаменті будівництва нагадують, що метою моніторингових візитів є зосередження уваги на проблемі доступності громадських місць для всіх жителів області.

Моніторингова група в процесі обстеження об’єктів громадської інфраструктури надає пропозиції та рекомендації щодо усунення недоліків їхнім власникам і балансоутримувачам.

Усі охочі можуть долучитися до участі в роботі моніторингової групи впродовж 2024 року.

 

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x