Фіскальна служба попереджає черкащан про шахраїв

Дата: 22-03-2018, 13:51

Фіскальна служба попереджає черкащан про шахраїв
Головне управління ДФС у Черкаській області попереджає про незаконну діяльність осіб, які звертаються до платників від імені керівництва фіскальної служби області.
Зловмисники телефонують не тільки представникам бізнесу, а й посадовим особам органів виконавчої влади та керівникам навчальних закладів області і висувають незаконні вимоги «у зв’язку з перевіркою обласної ДФС». Останнім часом такі дзвінки здійснювалися з телефонного номера (050) 838-51-91. «Нова Доба» про це дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа закликає бути обачними, не піддаватись на провокації і рішуче відмовлятись від співробітництва з такими особами. «Вимагателі не мають жодного відношення до служби. Вчергове підкреслюю, що ніхто не може звертатись з незаконними вимогами від імені ДФС», − наголосив він.
Головне управління ДФС в області просить поширити вказану інформацію та попереджати колег, знайомих, друзів про активізацію вимагателів і доводити позицію фіскальної служби з даного приводу.
Тематична гаряча лінія головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода