У Черкасах удруге відбудуться нічні перегони

Дата: 1-06-2018, 13:02

У Черкасах удруге відбудуться нічні перегони
Черкаське летовище знову перетвориться на місце збору автомобілістів. У суботу, 2 червня, відбудуться другі в цьогорічному сезоні нічні перегони від автомобільного клубу «Черкаси» - AERORING NIGHT BATTLE.

Не пропускає нічні перегони черкащанин Ростислав Трембач. Хлопець говорить, що перегони, а тим більше у вечірній час, для нього справжній прилив адреналіну.
- Також це можливість поспілкуватися з людьми, яким також подобаються автомобілі та швидкість, - зазначає черкащанин. – На таких перегонах значно краще відчуваєш свій автомобіль, ніж під час руху на дорогах загального користування. Це своєрідний досвід.

В автомобільному клубі «Черкаси» наголошують, що AERORING NIGHT BATTLE - це, насамперед, навчально-тренувальний збір (відповідно до класифікації Автомобільної федерації України). Приїхати на який можуть всі охочі автомобілісти.

- Укотре зазначу, що таким чином ми даємо можливість черкаським водіям поганяти на безпечній та закритій території. Ми враховуємо всі моменти безпеки, запрошуємо для чергування під час заходу карету швидкої допомоги. Навчально-тренувальний збір проходитиме у традиційному форматі – як перегони з дисципліни дрег-рейсигну, коли паралельно стартують два автомобілі. Перемагає той, який швидше доїде до фінішу. Але на таких нічний перегонах ми не робимо розподілу по класах, а даємо людям можливість і позмагатися на вибір з будь-яким авто. Це водночас і тренування, і відпочинок, - зазначає керівник АК «Черкаси» Андрій Яроменко.

Початок перегонів о 21:00, заїзд на територію аеропорту з 20:00.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода