Гороскоп від «Доби»

Дата: 15-06-2018, 08:00

Гороскоп від «Доби»
Овен. Для вас день може розпочатися з хвилини натхнення. Невелику цікаву ідею реалізуйте одразу, не відкладаючи, з масштабним починанням варто почекати. У другій половині дня добре переключитися на справи, що вимагають конфіденційності. Вечір сприятливий для покупок, у тому числі, для сімейних потреб.

Телець. Ранок краще провести вільно, а важливі справи - відкласти до другої половини доби. До вечора отримаєте пропозицію щодо активного, приємного відпочинку. Розраховуйте на допомогу сім'ї чи партнера. Довіряйте інтуїції. Одним із засобів отримання бажаного стане ваша привабливість або талант. Можливі вдалі придбання, романтичні ситуації.

Близнюки. Початок дня дозволить вам зарядитися оптимізмом, підтримати потрібний рівень бадьорості і самооцінки. Додатковим джерелом натхнення може стати випадкова подія. У другій половині дня зірки радять вам підвищити пильність і проявити далекоглядність у побудові планів.

Рак. Для вас найбільш комфортна друга половина дня. До цього часу ситуація стабілізується і з'явиться внутрішня гармонія. Зросте фізична витривалість, психологічна гнучкість і пристосовність, ділова маневреність. Підсумком позитивних змін може бути примирення, врегулювання інтересів, вдала угода або купівля, часткова реалізація сподівань. Увечері пануватиме романтичний настрій.

Лев. Зранку ви матимете хороший настрій, але протягом дня є можливість його зіпсувати. У другій половині доби налаштуйтеся на діловий лад. Правильна тактика дозволить мінімізувати ризики, завчасно обійти пастки, отримати знижку, прибуток з таємного джерела, невелике фінансування. Та все ж краще не зловживати і утриматися від масштабних акцій. Не довіряйте на інтуїції.

Діва. У другій половині дня ви потребуватимете підтримки. Зірки радять не розкривати секретів і планів навіть знайомим. Особисті стосунки стануть теплішими, романтичними, гармонійними, чуттєвими. Проведіть вечір з коханими.

Терези. Вам не завадить старанність у всьому. Не варто завчасно вважати справу закінченою: незабаром можуть спливти недоліки. Тож сьогодні будьте наполегливішими. Тоді успіх вам гарантований. Проконтролюйте роботу дрібної техніки, записи в документах, якість послуг чи роботу штатних помічників і найманого персоналу.

Скорпіон. Сьогодні вам варто відкласти активність на другу частину дня. Після полудня з’явиться натхнення і можливість наблизити момент виконання мрії. В ділових і особистих стосунках буде панувати гармонія. Сприятливі умови будуть як для успішних угод, так і романтичних зустрічей.

Стрілець. Вранці вам варто скористатися нагодою для побудови планів на відпустку. Протягом дня увага може бути перенаправлена на домашні справи. Обставини частково вийдуть з-під контролю, або змусять у чомусь себе обмежити. Якщо щось не викликає довіри, краще утримайтесь. Довіряйте інтуїції.

Козеріг. Ви можете розраховувати на позитивні зміни, починаючи з середини дня. Умови сприятимуть гармонізації відносин, отримання вигоди, комфорту, приємних відчуттів. Вдалий хід подій, хороший настрій допоможуть вибрати оптимальний шлях у будь-якій сфері, пов'язаній з партнерством, творчістю, фінансами.

Водолій. Почніть день традиційно. Друга половина дня змістить акценти і випаде нагода підзаробити, створить передумови для вдалих ділових рішень, корисних надбань з метою поліпшення побутових і робочих умов. Можливий особливий інтерес до тонкощів кулінарного майстерності, заготівлі продуктів і напоїв.

Риби. Для вас гармонійною буде друга частина дня. В цей час з’явиться підказка, просте рішення складної задачі. Вдасться розслабитися, забути про те, що дратувало, відкласти неприємну розмову. Буде вдалим будь-який вибір. На цей час можна планувати шопінг, косметичні процедури та масаж.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода