Гороскоп від «Доби»

Дата: 26-06-2018, 10:03

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто пробачити вас за той чи інший ваш вчинок. Однак вона зробить це в ім'я ваших відносин. Постарайтеся оцінити її жест і докласти всі зусилля до того, щоб подібна ситуація більше ніколи не повторювалася.

Телець
Сьогодні вас може абсолютно несподівано для вас підвести техніка. Саме із-за неї вечірня спільна вечеря опиниться під загрозою скасування, а взаєморозуміння і гармонія і зовсім можуть розсипатися на порох. Це можна і треба запобігти.

Близнюки
Сьогодні вам варто дати вашій коханій людині відчути себе дорослою, самостійною і незалежною від кого б то не було, в тому числі і від вас. Пустіть її у вільне плавання, підкресливши своєю поведінкою той факт, що воно дійсно вільне.

Рак
Сьогодні ваш улюблений чоловік захоче всіляко підвищувати вашу освіченість. Для цієї мети він порекомендує вам якусь дуже розумну книжку, зводить вас у музей або в театр. Швидше за все, у нього вийде зробити це все цікаво і ненав'язливо, так що боятися не варто.

Лев
Сьогодні в процесі знайомства з приголомшливим представником протилежної статі ви вмудритеся допустити всі можливі і неможливі помилки, не по разу описані в спеціалізованій літературі. І в цьому буде ваша особлива чарівність, бо в них буде ваша оригінальність.

Діва
Сьогодні друг вашої коханої людини буде вас розуміти навіть краще, ніж сама кохана людина. Однак це зовсім не означає, що вам пора перекваліфікуватися у шанувальника і любителя цього друга і почати будувати на нього далекосяжні плани. Просто на вашому шляху трапився добрий чоловік.

Терези
Крім вашої улюбленої людини, у світі є безліч людей, яким ви дорогі. Тому навіть якщо сьогодні між вами розгориться сварка, плавно перейде в скандал і загрожує розлученням, це не кінець світу. По-перше, в результаті все одно все буде добре, а по-друге, у будь-якому випадку на самоті ви не залишитеся.

Скорпіон
Сьогодні сприятливий день для того, щоб разом відправитися за покупками. Постарайтеся не тільки купити все те, що вам і вашій коханій людині потрібно для душі і тіла, але і отримати задоволення від цього захоплюючого, але досить виснажливого марафону. Головне – захотіти.

Стрілець
Сьогодні ваше особисте життя цілком і повністю залежить від рішучості ваших дій. Якщо ви дозволите собі хоч на секунду відпустити віжки, коні долі втечуть в невідомому вам напрямку. Втім, може бути, це виявиться на краще.

Козеріг
У Козерогів сьогодні у всіх відносинах добрий день. Тим не менш, зірки радять вам стежити за виконанням дітьми їх безпосередніх обов'язків по дому. Якщо накопичилося багато брудного посуду, чому б не попросити їх помити його, тим більше що ви з чоловіком приходите додому пізно і вам вже не до того?

Водолій
Чудовий шанс на секунду забути про те, що ви не самотні, і повеселитися досхочу. Це не означає, що ви повинні терміново заводити пару-трійку романів, користуючись тим, що ваша половинка звертає зараз на вас трохи менше уваги. Просто нарешті можна буде поговорити на дратівливі її теми з неприємними їй людьми. Якщо, звичайно, ви цього хочете.

Риби
Сьогодні вам чому-то захочеться порівняти свою кохану людину з половинками ваших друзів. Цілком ймовірно, висновки будуть невтішними, і ви всерйоз задумаєтеся про правильність зробленого вибору. Якщо вирішите, що неправильний вибір, постарайтеся чітко сформулювати чому саме. Може, вам не потрібно змінювати людину, а достатньо буде лише змінити в ній якесь якість?

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода