Студентка УДПУ в числі кращих веслувальниць України

Студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Юлія Юрійчук стала володарем срібних медалей під час особистого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное. Повідомляють в прес-службі УДПУ ім. Павла Тичини.

Попри високу конкуренцію (на змагання в Дніпро з’їхалися найсильніші спортсмени з усіх областей України, щоб позмагатись за першість на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів) наша спортсменка зуміла показати чудовий результат. Юлія Юрійчук фінішувала з другим результатом на дистанції 500 метрів у складі байдарки-четвірки, а також посіла друге місце у заїзді байдарок-двійок на дистанції 200 метрів.

Вітаємо Юлію та її тренера із срібними нагородами і бажаємо невпинного руху вперед та нових, ще яскравіших перемог.