Уманські студенти вивчали сучасні технології саморегуляції особистості (ВІДЕО)

Дата: 25-09-2018, 22:00

Уманські студенти вивчали сучасні технології саморегуляції особистості (ВІДЕО)
Днями на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся Всеукраїнський науково-практичний тренінг «Сучасні технології саморегуляції особистості». Тренер (доктор філософських наук, кандидат психологічних наук, завідувач кафедри психології Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради») Валентина Коновальчук ділилась досвідом з учасниками тренінгу. Про це інформує прес-служба закладу.

Студенти та викладачі УДПУ, запрошені з інших закладів освіти мали змогу отримати індивідуальну допомогу та навчатися різним технікам: пізнання самого себе; розуміння причин раптових змін емоційних станів; виявлення та усунення негативних наслідків страхів, образ, сорому, провини; вирішення внутрішньоособистісних та міжособистісних конфліктів; усунення недовіри у стосунках; зняття емоційної напруги та професійного вигорання; виявлення психосоматичних проблем; регуляції взаємин батьків та сучасних дітей тощо.

Метою семінару було залучення спеціалістів у сфері практичної психології до обговорення та розв’язання актуальних проблем формування особистості засобами еко-тренінгу.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода