Черкаські каратисти здобули нагороди на Кубку України

Дата: 7-11-2018, 10:40

Черкаські каратисти здобули нагороди на Кубку України
3–4 листопада 2018 року в Кропивницькому відбулися змагання на Кубок України з традиційного карате. У складі збірної команди Черкаської області команду Школи традиційного карате «Окінава» представляли найсильніші спортсмени, які пройшли всі рівні відбору Черкаської області та тренувальні збори перед змаганнями. Команду супроводжували тренери Соб’янін В.М. та Решетняк О.С. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Черкаський спорт».

Загалом спортсмени школи «Окінава» здобули 6 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалі:

Золоті нагороди вибороли:
1. Крисько Роман (Ката, хлопці 2007-2008 р.н.).
2. Крисько Роман (Куміте, хлопці 2007-2008 р.н.).
3. Соб’яніна Вероніка (Ката, дівчата 2009-2010 р.н.).
4. Суденко Даяна (Куміте, дівчата 2007-2008 р.н.).
5. Цуканова Дар’я (Ката, дівчата 2005-2006 р.н.).
6. Команда (Крисько Роман, Ківа Даніл, Аннишенець Артем) (Синхронне Ката, хлопці 2007-2008 р.н.).

Срібними медалями нагороджені:
1. Ківа Даніл (Ката, хлопці 2007-2008 р.н.).
2. Варченко Мирослава (Ката, 2007-2008 р.н.).
3. Команда (Максимейко Денис, Гриб Данііл, Сіренко Антон) (Синхронне Ката, хлопці 2009-2010 р.н.).
4. Команда (Суденко Даяна, Варченко Мирослава, Соб'яніна Вероніка) (Синхронне Ката, дівчата 2007-2008 р.н.).
5. Команда (Павловська Валерія, Цуканова Дар'я, Цуканова Олександра) (Синхронне Ката, дівчата 2003-2006 р.н.).
6. Команда (Павловська Валерія, Івлєв Амір) (Ен-бу, змішане 2003-2006 р.н.).
7. Шелест Наталія (Куміте, жінки 21+).
8. Шелест Наталія (Фуку-Го, жінки 21+).

Бронзові нагороди отримали:
1. Ківа Даніл (Куміте, хлопці 2007-2008 р.н.).
2. Павловська Валерія (Ката, 2007-2008 р.н.).
3. Команда (Гаврилов Ілля, Івлєв Амір, Береза Олександр) (Синхронне Ката, хлопці 2005-2006 р.н.).
4. Команда (Крисько Роман, Ківа Даніл) (Ен-бу, хлопці 2003-2006 р.н.).
5. Команда (Решетняк Данііл, Санатос Антон, Таран Мирослав) (Синхронне Ката, хлопці 2003-2004 р.н.).
6. Команда (Решетняк Данііл, Таран Мирослав) (Ен-бу, хлопці 2003-2004 р.н.).
7. Шелест Наталія (Ката, жінки 21+).

Спортсмени школи «Окінава» у складі Збірної команди Черкаської області:
1. Крисько Роман.
2. Ківа Даніл.
3. Суденко Даяна.
4. Павловська Валерія.
5. Цуканова Дар’я.
6. Цуканова Олександра.
7. Максимейко Денис.
8. Гриб Данііл.
9. Сіренко Антон.
10. Береза Олександр.
11. Білогородський Дмитро.
12. Варченко Мирослава.
13. Аннишенець Артем.
14. Решетняк Данііл.
15. Івлєв Амір.
16. Санатос Антон.
17. Лавриненко Ярослава.
18. Шелест Наталія.
19. Сапегін Ярослав.
20. Соб'яніна Вероніка.
21. Таран Мирослав.
22. Гаврилов Ілля.

Соб’янін В.М. – суддя змагань, Решетняк О.С. – представник команди.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода