Черкаські велосипедисти взяли участь у важливих стартах

На початку листопада відбулося ряд важливих стартів, у яких взяли участь черкаські велосипедисти
01-04 листопада 2018р. в м. Кременчук проходив відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці на час (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки та дівчата). Спортсмени КДЮСШ № 2 Черкаської міської ради зайняли наступні місця:
Чоловіки (27,5 км):
юнаки ( 11 км):
Новаковський Віталій – 5 місце,
Охмак Данило – 6 місце
Царан Ростислав – 6 місце
Кобильник Денис – 10 місце

01-04 листопада 2018р. в м. Кременчук відбувся ІІІ етап Кубку України з велосипедного спорту (крос) індивідуальної групової гонки (чоловіки, жінки) та естафета. Черкаську область на цих змаганнях представляли спортсмени КДЮСШ № 2 Черкаської міської ради: Новаковський Віталій, Царан Ростислав, Підкуйко Андрій, Кобильник Денис, Охмак Данило, Романов Андрій, Маслій Мар’ян, які тренуються у тренерів-викладачів Степаненка В.В. та Єрмакова О.Д.
В індивідуальній груповій гонці в категорії чоловіки 27,5км. Новаковський Віталій зайняв 4 місце, Кобильник Денис – 8 місце.
В естафеті (чоловіки – 11 км.) Новаковський Віталій і Царан Ростислав з результатом 23.30,86 посіли І місце.