Черкаські спортсмени здобули нагороди Кубка України з годзю-рю карате

Цьогорічний XVIII Кубок України з годзю-рю карате вперше проходив в гостинному м. Рівне з 23 до 25 листопада 2018 р. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Черкаський спорт».

Усього турнір налічував 600 найталановитіших каратистів із 19 областей України. Кількість учасників в одній категорії досягала до 30 осіб.
Змагання проводились в таких видах: Ката регокай, ката годзю-рю, ката кобудо, ката командне, шобу куміте, ірікумі – го, ірікумі дзю.
Збірну команду Черкаської області представляли 27 спортсменів з 4 спортивних клубів Черкащини. Попри велику конкуренцію наші спортсмени вдало виступили і вибороли 16 золотих, 9 срібних і 10 бронзових медалей.

За результатами загальнокомандного заліку 3 місце посіла збірна Рівненської області, 2 місце посіли спортсмени з Закарпатської області, переможцями турніру стали спортсмени Одеської області.