На Кам’янщині відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку

Дата: 11-01-2019, 14:17

На Кам’янщині відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку
Днями за дорученням Президента України Петра Порошенка відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Кам’янського району. Про це повідомляють в Кам’янській райдержадміністрації.

На відкритті заходу голова райдержадміністрації Богдан Солошенко наголосив, що у листопаді цього року в Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участі керівництва країни, на якому відбулося обговорення глобальних інфраструктурних проектів і планів розвитку України.

- Президент Петро Порошенко дав доручення розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. Саме тому, сьогодні ми маємо чудову нагоду обговорити перспективні плани розвитку нашого району на найближчі три роки, — зазначив очільник району.

Рада регіонального розвитку – консультативно-дорадчий орган при райдержадміністрації, утворений з метою налагодження ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та бізнесу. Наше спільне завдання – обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району.

З презентацією про досягнення та здобутки за 2015-2018 роки та подальші перспективи розвитку району виступили керівники структурних підрозділів району. У своїх виступах вони акцентували увагу на основних соціально-економічних показниках та головних досягненнях розвитку району, аналізували перспективи розвитку територій району та окреслили основні завдання на період 2019-2021 років.

По закінченню Богдан Миколайович підбив підсумки роботи та подякував усім за злагоджену співпрацю.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода