«Черкаські Мавпи» здобули перемогу над «Запоріжжям»

Дата: 31-03-2019, 19:01

«Черкаські Мавпи» здобули перемогу над «Запоріжжям»
«Черкаські Мавпи» перемогли «Запоріжжя» на своєму майданчику у феєричному матчі - 101:91 та продовжують чвертьфінальну серію. Після першого матчу чвертьфіналу черкасці опинилися у непростій ситуації. Без права на помилку команди Максима Міхельсона по-чемпіонськи вирвала перемогу у "Запоріжжя". Хороший захист у другій половині гри та 7 триочоквих поспіль (!!!) від Руслана Отверченка стали фундаментом яскравого та вирішального ривка "Черкаських Мавп" у цьому матчі. Інформує «Черкаський спорт».

Команди провели результативну першу половину, протягом якої гостям вдавалося втікти від суперника на максимальні 16 очок. Запоріжці заволоділи перевагою на чужому щиті, завдяки чому зробили ривок у першій чверті. Хорошу першу половину провів Пресслі, який ще до великої перерви приніс своїй команді 13 очок.

Суперники робили багато помилок, про що свідчать 10 втрат гостей та 8 - у черкасців, у складі яких 18 очок ще за першу половину набрав Коуклі. Але головним ініціатором ривка наприкінці другої чверті став Руслан Отверченко, влучні дальні якого допомогли Мавпам скоротити відставання до 3 балів. Важливо, що головною втратою Максима Міхельсона стали два неспортивних для стартового розігруючого Ігоря Бояркіна, який залишив майданчик ще на 16-й хвилині гри.

У третій чверті господарям вдалося перегорнути все з ніг на голову. По-перше, команда Максима Міхельсона пропустила 16 очок за чверть, а по-друге, видала фантастичний відрізок в нападі. Руслан Отверченко, який на старті матчу схибив 4 поспіль дальніх, реалізував 7(!) поспіль триочкових, що, дозволило господарям отримати двозначну перевагу перед заключною чвертю, а також заволодіти, що не менш важливо, психологічною перевагою.

В цьому матчі все складалося проти Мавп, але команда Максима Міхельсона нарешті продемонструвала характер та витягнула надзвичайно важкий та важливий матч. Ще на початку заключної десятихвилинки відфолився Чумаков, у той час як його партнери по передній лінії Скапінцев та Липовцев були на 4 фолах. На екваторі чверті Мавпи втратили чергового бійця: через травму достроково майданчик залишив Брендон Янг - господарі залишились взагалі без перших номерів. Але всі ці проблеми не завадили господарям на зубах втримати перевагу та довести матч до домашьної перемоги. Серія переїжджає до Запоріжжя, де в понеділок, 1 квітня, відбудеться третій матч серії.

Найкращим гравцем матчу став Руслан Отверченко який провів свій топ-матч сезону. Снайпер Мавп, реалізувавши 7 триочкових з 12, набрав 30 очок, зробив 5 передач та 3 підбирання, а його рейтинг ефективності слкв 31 бал.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода