Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними

Дата: 3-05-2019, 10:01

Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними
«Нова Доба» підготувала добірку головних культурних подій, аби вихідні пройшли максимально насичено і яскраво. Цього тижня на вас чекають: майстер-класи, цікаві експозиції та театральні вистави. Не проґавте можливість отримати нові враження, навички та море позитивних емоцій.

4 травня

Запрошуємо провести вихідні цікаво та яскраво. «Girl's Space» — це маленький острівець дівочості. Щотижня вас чекають нові ігри, DIY (поробки), розмови, подарунки і солодощі.
Для підлітків від 13 до 15 років.
Час: 15:00—17:00.
Місце: бульв. Шевченка, 352, кафе «Креатив».

Пропонуємо прослухати інтерактивну екскурсію «Вулицями старих Черкас». Ви почуєте розповідь про виникнення міста, походження його назви, архітектуру, історичні будівлі та видатних жителів.
Для запису тел.: (097) 098-36-76.
Група 20 осіб.
Час: 15:00—16:00.
Вартість: дорослим — 50 грн, дітям, студентам, пенсіонерам — 30 грн.
Місце: вул. Слави, 1.

Запрошуємо черкасців переглянути театральну виставу про захопливі пригоди на Дикому Заході. Історія про Братика Кролика та його «найкращих побратимів» — Вовчика та Лиса.
Час: початок з 10.30 та 12.00.
Вартість: 40 грн.
Деталі: за тел.: (0472) 45-94-83.
Місце: вул. Небесної Сотні, 4, Черкаський академічний театр ляльок

У добу панування медіатехнологій гаджети є одним із факторів формування свідомості та творчих здібностей сучасного покоління. Культура книги поступово відходить у минуле. Кому і для чого сьогодні потрібна «жива» література, якщо смартфон пропонує синтетичні креативні стратегії? Приходьте і обговоріть площину цих питань на дискусійній зустрічі інтерактивної платформи Черкаського обласного художнього музею.
Час: 14.00.
Вартість: 10 грн.
Місце: вул. Хрещатик, 259.

Пропонуємо охочих завітати на цікаву зустріч «Ми це прожили. Правда про війну». Учасники заходу матимуть змогу поспілкуватися з авторами книг: Констянтином Чабала «Вовче», Юрієм Руденко «Психи двох морів», «Світло та цегла», Владиславом Якушевим «Карателі», Олексієм Пайкіним «Шлях додому», Леонідом Матюхіним «А мама зрозуміє…Крим 2014: невигадані історії», Мартіном Брестом «Піхота» та Олексієм Петровим «Кава з присмаком попелу».
Час: 12:00—15:00.
Місце: вул. Благовісна, 170.

Візьміть участь у тренінгу для підлітків «Критичне мислення або use brain, please». Під час заходу ви дізнаєтеся: що таке критичне мислення та як його розвивати.
Для підлітків від 9 до 14 років, яким цікава психологія, тема мислення і розвитку. Буде цікаво й корисно.
Реєстрація за тел.: (073) 208-37-93.
Час: 12:00—14:00
Вартість: 150 грн.
Місце: бульв. Шевченка, 186, клуб для підлітків EQ.

Запрошуємо черкасців на «Варіння чаю з хангом і чашами». Отримаєте чимало позитивних емоцій. Приготування чаю дивовижно доповнять співочі чаші та космічний ханг. Їхнє звучання зачарує вас із першої ж миті.
Бронювання місць обов'язково за тел.: (093) 785-08-56.
Час: 18:00.
Вартість: 250 грн.
Місце: вул. Рози Люксембург, 58, Чайний дім «Тін Лун».

Пропонуємо черкасцям провести весело суботу в боулінгу «Lucky Strike». У програмі: дитяча анімація, тематична фотозона, вечірня шоу-програма та призи.
Адреса: ТРЦ «Любава», бульв. Шевченка, 208/1, 4 поверх.

Слідкуєте за спортивними новинами? Тоді ця подія вас обов'язково зацікавить. Приходьте на Чемпіонат Черкаської області з боксу серед молоді імені Василя Чучупаки.
Місце: вул. Ярославська, 6 (зала боксу КДЮСШ «Вулкан»).

Запрошуємо на майстер-клас з плетіння в межах проекту «Чудо-шапочки — онкохворим дітям». Захід відбудеться за підтримки волонтерів Cherkasy Volunteer Community.
Деталі за тел: (0472) 37-93-53.
Час: 10:30.
Місце: вул. Байди Вишневецького, 8, Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка.

Пропонуємо переглянути роботи декоративного розпису Макара Мухи та його учнів. Експозиція нараховує 110 робіт з приватної збірки: яскравих кольорових замальовок, ескізів вишивки вбрання, рушників та килимів, тематичних панно, розпису посуду тощо. Досить оригінальним є поєднання багатоманітних орнаментальних форм українського мистецтва різних часів з символами та емблемами окремих епох. Однак основу декоративного розпису становлять традиційні для народного мистецтва рослинні мотиви: квіти, листя, плоди, різні за характером деталізації та побудови композиції. Виставка доповнена роботами станкового декоративного розпису з фондової колекції Черкаського обласного художнього музею. Це твори 1980-х років, виконані Макаром Мухою на чорному тлі у техніці акварелі та гуаші.
Час: 10:00—17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Запрошуємо на персональну виставку Василя Гуріна, приурочену до 80-річчя з дня його народження. Роботи майстра у галузі станкового живопису, його пейзажні композиції розкривають уміння переконливо відтворювати неповторне розмаїття краси України. Його твори наповнені символізмом, оригінальною композицією, пошуками співвідношень теплих і холодних фарб. Герої тематичних картин — люди, які, пройшовши через складні життєві випробування, зберегли віру у прекрасні ідеали, сповнені доброти і душевної щедрості.
Час: 10:00—17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Однією з головних особливостей народного малярства є зображення яскравого світу українського села з канонічними мотивами та побутом. Пропонуємо охочих завітати на персональну виставку канівської художниці Ольги Плетінь. Насолодіться майстерністю авторки та оцініть особливості композиції, передачі світла, гармонійний колорит, який притаманний представленим роботам.
Час: 10:00—17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Не проґавте можливості долучитися до прекрасного! Приходьте та перегляньте виставку Сергія Радька «Я тебе бачу». У творчості майстер популяризує традиції українського народного мистецтва, малярства та кераміки. Його «звернення» до архаїчних форм, принципове «сплощення» зображуваного демонструє тяжіння до первісного мистецтва, до пошуку глибинного підґрунтя національної творчості.
Час: 10:00—17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Прагнення творчості в деяких людей викликає широку пристрасть до світлин. Пропонуємо вам переглянути фотовиставку «Об’єктивно». До експозиції відібрано понад 100 робіт студентів відділення «Дизайн» Черкаського державного бізнес-коледжу. На виставці презентовані унікальні світлини, що можуть зацікавити черкасців креативністю відображення простору, який нас оточує.
Час: 10:00—17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

5 травня

Візьміть участь у майстер-класі з декупажу на скляній пляшці. Це декоративна техніка на тканині, склі, дереві, що полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів та наклеюванні їх на поверхню, що декорується. Декупаж відомий в Європі з часів Середньовіччя. Засіб не вимагає художніх здібностей, навичок малювання та наявності фарб. Пропонуємо власноруч зі звичайної пляшки зробити красиву вазочку.
Запис за тел.: (097) 098-36-76.
Час: 13:00—14:30.
Вартість: 50 грн.
Місце: Черкаський обласний краєзнавчий музей, вул. Слави, 1.

Пропонуємо охочим прослухати семінар «Жити без страху». Про смерть говорять менше, ніж про щастя й успіх. Проте життєвий шлях не триває вічно. Єдине, можна жити з насолодою, в розслабленому стані, а можна — у напрузі, в очікуванні невідомого та болючого. Приходьте. Почуєте відповіді на питання, які вас хвилюють. На семінарі порушать теми: анатомія страху; поняття смерті та страх смерті; почуття провини та шляхи, як її позбутися; етапи «проживання» горя.
Для дорослих 21+.
Деталі за тел.: (093) 514-73-93, (097) 183-59-11.
Час: 17:00—20:00.
Місце: вул. Остафія Дашкевича, 19, Клуб науки Quark.

Не проґавте можливість проконсультуватися з нумерологом. Отримаєте вичерпну інформацію про: характер людини, її сильні і слабкі сторони, лідерські якості, повний і точний психологічний портрет; сумісність двох і більше людей. Будь-то любовні взаємини на ранніх стадіях або вже сім'ї; ваш тип взаємин з коханою людиною, рекомендації з розвитку гармонійності стосунків та інше.
Консультації проводить нумеролог Людмила Слюсар.
Попередній запис за тел.: (067) 524-29-89 (viber), (063) 463-73-72.
Вартість: 500 грн.
Місце: вул. Небесної Сотні, 105, оф. 419, центр розвитку особистості Еволюція.

Цими вихідними в кінотеатрах черкасці зможуть переглянути:

«Грай або помри» — ласкаво просимо до небезпечної гри про втечу, що називається "Параноя"! Правила прості: ніщо не є реальним і виживе лише один з гравців. Лукас і Хлоя, обоє пристрасні й азартні учасники, вирішили взяти участь у цьому жорстокому змаганні. Розв'язавши першу загадку, вони потрапляють у фінальний етап, де на них чекають ще четверо учасників. Завершальне дійство відбудеться в покинутій психіатричній лікарні десь у лісовій глушині.

«Месники: Завершення» — попереду епічний фінал найвеличнішої історії у Всесвіті Marvel. Чи зможуть Месники зупинити Таноса, зважаючи на великі втрати у своїх рядах? І чи вдасться вціліти людству в цьому масштабному протистоянні?

«За п’ять кроків до кохання» — простір, в якому вони існують, диктує суворі правила — закохані не повинні наближуватися один до одного ближче, ніж на 5 кроків. Вони не можуть навіть торкнутися одне одного. Але справжнє кохання не знає меж. Чим сильніші почуття, тим більша спокуса порушити правила…

«Агент Марні» — головна героїня — пухкенька руда кицька, що завжди жила, немов принцеса. Але коли настане час «пробиватися» в цьому світі самотужки, вона усвідомить, що потребує допомоги друзів.

«Велика мандрівка» — масштабна 3D анімація від творців сімейного блокбастера «Мадагаскар». Компанія звірят вирушає у цікаву, але небезпечну подорож з благородною місією — знайти справжніх батьків Малюка Панди.

«Велотачки» — привітний гірський велосипед Спіді разом із двоколісними друзями живе в чудовому та найчистішому місті. Але їх безтурботне існування опиняється під загрозою, коли в їхніх краях зявляються тачки із газовими двигунами. Спіді починає боротьбу, яка допоможе врятувати довкілля та уникнути екологічного лиха.

«Після» — Тесса Янг — старанна студентка з хорошої родини, а Хардін Скотт — красивий бунтар, від якого всі представниці протилежної статі втрачають розум. Ці двоє абсолютно різні, але протилежності притягуються. Вони познайомилися в коледжі. Спочатку Тесса не хотіла і близько підпускати Хардіна, але закохалася. Проте чи добре вона знає свого обранця?

Дар'я Роженкова

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода