Черкаська команда лучників узяла участь у всеукраїнських змаганнях

Команда КДЮСШ №2 (Черкаси) взяла участь у всеукраїнських змаганнях зі стрільби з луку, повідомляє Черкаський спорт.

У Львові відбулися відкриті всеукраїнські змагання серед юніорів та кадетів «Олімпійські надії» зі стрільби з лука.

За нагороди у двох вікових категоріях (юніори до 20 років і кадети до 17 років) змагалися більше ніж 230 учасників із 10 областей України та команда Польщі. Команда Черкаської області була представлена шістьма спортсменами – всі вихованці Черкаської КДЮСШ №2 ЧМР.

Найвагоміший вклад в командну скарбничку зробила Сікало Єлизавета – в гідній боротьбі вона виборола золото особистої першості і право представляти Україну у складі юніорської збірної на етапі Кубку Європи. Команда кадеток (Савчук Анастасія, Коваленко Марія, Мельничук Владислава посіла високе шосте місце серед 15 команд. Також 9 місце з 20 команд посіла змішана команда наших спортсменів (Мельничук Владислава і Антоненко Данило).