Підсумки «Доби»

Дата: 18-07-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Страшна подія сталася вчора вночі із родиною черкащан на Миколаївщині. Чоловік із жінкою та їхні неповнолітні син із дочкою потрапили в ДТП. Батько, 7-річна дівчинка й 11-річний хлопчик загинули на місці, маму Вікторію із травмою голови, тулуба і переломом ключиці госпіталізували. Небайдужі збирали їй кошти на лікування та похорон рідних. Та за добу жінка померла.


Президент України відзначив черкащанку Анастасію Сапсай, чемпіонку ІІ Європейських ігор з боротьби самбо, та її тренера Володимира Римаря. Самбістку нагородили орденом княгині Ольги III ступеня за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у Мінську, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України. Тренеру Володимирові Римарю присвоїли почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».


Актуально.
В Умані зранку гасили суху траву, у Звенигородці по обіді – ліквідувати загоряння сміття і сухостою, у селі Мельники на Чорнобаївщині – майже годину боролися з вогнем на площі у 200 кв. метрів, у селі Яснозір’я поблизу Черкас загорілося поле місцевого сільгосппідприємства. Звичайна необережність губить природу і людське здоров’я! Пильнуйте вогонь і бережіть себе!


Число.
52 нагороди різного ґатунку завоювали спортсмени центру «Інваспорт» на національній та міжнародній аренах.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода