КВУ: «Згіблов, Радуцький і Нищик – найкращі депутати міськради»

КВУ: «Згіблов, Радуцький і Нищик – найкращі депутати міськради»

Черкаське обласне відділення Комітету виборців України проаналізувало четвертий рік повноважень депутатів Черкаської міської ради. Найбільшу кількість позитивних відгуків отримав представник «Партії вільних демократів» Олександр Згіблов (9 відгуків), член «Європейської солідарності» Олександр Радуцький (7 відгуків), секретар міської ради, представники ВО «Свобода» Ярослав Нищик (4 відгуки).

Серед депутатів, що отримали найбільшу кількість негативних відгуків позафракційні Руслан Лола (4 відгуки) та Віталій Мевша (3 відгуки), а також представник партії «РПЛ» Віталій Косяк (3 відгуки).

Серед іншого, лише троє депутатів мають на сторінці міської ради біографічні відомості відмінні від персональної фотокартки: секретар міської ради Ярослав Нищик, Юрій Тренкін та Віталій Косяк.
Найбільш активними депутати є у соціальній мережі Фейсбук. На сьогодні там зареєстрований 41 депутат із 42. Єдиним не зареєстрованим народним обранцем залишається Микола Мирза.
Двоє депутатів Черкаської міської ради, член фракції «РПЛ» Сергій Тищенко та позафракційний Володимир Бурячинський, не відвідали жодного засідання постійних депутатських комісій, за якими вони закріплені.
Більше половини засідань сесій міської ради протягом 2019 року пропустили одразу 4 депутати: члени «ПВД» Інна Михайлюк та Василь Соломаха, позафракційний Віталій Мевша та представник фракції «ЄС» Олександр Савенко.
Найбільш активними під час обговорення питань на засідань сесій міської ради є 4 депутати: Павло Карась, Олександр Радуцький, Олексій Мельник та Юрій Тренкін.

Об’єктивне оцінювання традиційно здійснювалося за 4 основними критеріями (відкритість до виборців, прозорість діяльності, доброчесне представництво та підзвітність громаді) та 20 основними показниками (серед них – наявність інформації на офіційному сайті, прийом виборців, інформування про діяльність, відвідування сесії та комісій, активність виступів, подання декларації, врегулювання конфлікту інтересів, звітування тощо).

Окрім того, до оцінювання депутатів міської ради були залучені 9 місцевих експертів, що слідкують за діяльністю та активністю депутатів. На основі всього вище перерахованого було сформовано комплексну персональну оцінку.

Як зазначили самі експерти, під час обрання найкращих депутатів вони ґрунтувалися на їх активності під час проведення сесій, підготовці до них, а також відкритості та публічності депутата у своїй роботі з виборцями. Підставою для негативних оцінок були переважно відсутність публічної та прозорої роботи із виборцями та відповідно пасивність обранців під час проведення сесій міської ради.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x