У «Черкасиводоканалу» з’явився шанс забрати очисні споруди в «Азота»

Дата: 5-11-2013, 12:28

У «Черкасиводоканалу» з’явився шанс забрати очисні споруди в «Азота»
Про це на своїй сторінці у ФБ написав Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків» та кандидат у нардепи по виборчому округу № 194:
«Пройшло три мiсяцi, як я з’ясував, що у ПАТ "Азот" немає лiцензiї на вид дiяльностi, який дозволяє йому експлуатувати очиснi споруди. Кiлька рокiв Комунальне пiдприємство "Черкасиводоканал" сплачувало десятки мiльйонів гривень ПАТ "Азот" за цю послугу. Нарештi Закони в Українi починають дiяти для всiх без винятку. ПАТ "АЗОТ" звернувся до НКРЕ за отриманням лiцензii. У черкащан та КП "Черкасиводоканал" з’явилася реальна можливiсть переглянути законнiсть угоди мiж двома об’єктами господарювання. ЦЕ ДОПОМОЖЕ ЗУПИНИТИ СХЕМУ ПРИВАТИЗАЦII НАШОГО З ВАМИ КОМУНАЛЬНОГО ПIДПРИЄМСТВА "ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ". ВIТАЮ ЧЕРКАЩАН З ПЕРШОЮ МАЛЕНЬКОЮ ПЕРЕМОГОЮ».

На офіційному сайті НКРЕ є повідомлення про відкрите засідання цієї комісії 1 листопада, де в порядку денному зазначено під номером 3 питання КП «Черкасиводоканалу». На жаль, рішення цього засідання поки що не опубліковані.

Нагадаємо, що раніше Олександр Радуцький вже піднімав це питання - відібрати очисні споруди у ПАТ "Азот" - і його підтримали депутати Черкаської міської ради. Більше того, заявивши про свою готовність йти у народні депутати, він сказав, що готовий зняти свою кандидатуру на користь Валентини Жуковської, але тільки за єдиної умови – якщо ПАТ «Азот» поверне на баланс «Водоканалу» очисні споруди.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода