Черкащани повстали проти кредитних махінаторів

В Черкасах одна з кредитних спілок збанкрутіла. Про стовідсоткові виплати її клієнти вже навіть не мріють. Навіть свої кревні вони вже кілька років вибивають через суд. Про справи фінансові розповість Яна Федоровська.

Про це «Нова Доба» дізналася з сайту ВІККА.

З колонками та мікрофоном. Так вже вкотре під Апеляційний суд приходять незадоволені вкладники. Володимир переповідає, до кредитної спілки відніс більше восьмидесяти тисяч доларів. Навзамін мав отримувати відсотки. Та організація збанкрутіла і немов розчинилась в повітрі.

Володимир, вкладник кредитної спілки: «Шелинговський вивів за допомогою відомих схем вивів з під своєї власності це гроші які видали люди, перевів у майно. І не записував. Практично на ньому нічого не рахується. Ці гроші за нашими даними попали в Гонгонг, Емірати, ще кудись.»
Тамара тут замість батька. Каже, він раніше сам виборював кревні. Та як паралізувало, фінансовий бій ліг на її плечі.

Тамара, вкладник кредитної спілки
: «Чому саме цю спілку теж не знаю, в нього не одна вона була і він все-таки робив вклади бо за ці проценти жив. Але тоді все позакривалося. І не лише ця. В нього їх було шість, і все позакривалося.»

З валютними махінаціями стикнулось з півтисячі черкащан. Шукати фінанси люди пішли до правоохоронців. Справу ті розслідують вже не один рік. Відтоді, говорять вкладники, ледь зрушили з мертвої точки.

Володимир, вкадник кредитної спілки
: «Вони всіх відшивають, грубо кажучи, і кажуть, це цивільно-правові відносини. Ви укладали договір, подавайте до суду. Не вбачали складу злочину в цьому.»
Пішли до суду. Раніше притягли махінатора під варту та наклали арешт на його майно. Справу вимагали передати на доопрацювання слідчому. Бо він, мовляв, свої обов’язки виконує недобросовісно.

Наталія Охріменко, суддя апеляційного суду: «Не було висунуто обвинувачення обвинуваченому. Це грубе порушення, і таким чином погодився суд апеляційної інстанції із прийнятою першою інстанцією ухвалою. Одночасно там ставилось питання про ухвалення запобіжного заходу.»
Поки обвинувачений під вартою, слідчі далі вияснятимуть обставини справи. Для Володимира цей суд не останній. Повернути фінанси він все ж сподівається. І каже, надалі заощадження до кредитної спілки вже не нестиме.

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x