СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

У Лисянці повісилась пенсіонерка через платіжки за газ (ОНОВЛЕНО)

Дата: 16-11-2015, 15:18.

У Лисянці повісилась пенсіонерка через платіжки за газ (ОНОВЛЕНО) У смт. Лисянка повісилася вісімдесятирічна бабуся. Про це повідомляє власний кореспондент "Нової Доби" Володимир Чос. Жила одиноко (син десь в Росії). У передсмертній записці написала: «В моїй смерті винить Порошенка і Яценюка» і прикріпила рахунок за газ на чотири тисячі. Газовики дали такі рахунки, хоча в неї обов'язкова сума сто з лишнім гривень.

У Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області підтверджують факт загибелі пенсіонерки. Подробить поки що не розголошують.

На своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" заступник голови ОДА Юрій Сас прокоментував цю ситуацію:

“Про бабусю, яка в Лисянці звела рахунки з життям через газову платіжку вже всі чули. Так от, місцева адміністрація стверджує, що насправді гроші були винні покійній. Просто вона не розібралась в заплутаних розрахунках. От невже не можна НОРМАЛЬНО оформляти платіжки, щоб люди їх розуміли незалежно від віку та освітнього рівня? Я, звичайно задам це питання газовикам, але і людину вже не повернеш, і інформпривід не зупиниш. Це ж рейтингу додасть, якщо написати, що хтось в своїй смерті просить вважати винним Яценюка”.


Теги: черкаси, черкаська область, Лисянка, пенсіонерка, тарифи


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS