До Уманського дитячого притулку завітав Святий Миколай

Дата: 21-12-2015, 18:02

До Уманського дитячого притулку завітав Святий Миколай
Вже доброю традицією на факультеті економіки і підприємництва УНУС стало відвідування напередодні зимових свят дитячого притулку в місті Умань. І студенти факультету разом з деканатом завжди щиро й активно долучаються до цього звичаю, адже немає на землі нічого кращого, ніж радісний дитячий сміх, особливо коли в житті кожного з малюків відсутні батьківські тепло та турбота. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі УНУС.

Рада студентського самоврядування факультету провела для хлопчиків і дівчаток Андріївські вечорниці – з піснями, жартами та смачною калитою. А ще до них в гості завітав справжній Святий Миколай! Дітки разом з ним водили веселі хороводи, розповідали віршики та жартували. І звісно ж, як без подарунків? Від факультету та поважного святого дітвора отримала багато розвиваючих ігор, яскравих подарунків і запашних смаколиків.

До Уманського дитячого притулку завітав Святий Миколай

Ще довго зграя маленьких янголят не хотіли відпускати студентів – фотографувалися, ділилися враженнями, розповідали свої історії, задавали безліч питань...
Коли робиш щось хороше – обов`язково отримуєш позитив у відповідь. І яскраві дитячі посмішки стали винагородою для студентів факультету!

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода