«Черкаські Мавпи-00» боротимуться за бронзу чемпіонату України

У Южному триває фінальний тур ВЮБЛ серед юнаків 2000-го року народження. «Черкаські Мавпи-00» сьогодні зустрічалися із командою КСЛІ. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби БК «Черкаські Мавпи».

Поєдинок за вихід у фінал мав напружений характер. Рівний старт. Обидві команди не відпускали суперника далеко у відрив. Так, перший період виграли кияни – 11 : 14. Тоді як друга чверть – за «Мавпами». Завдяки вдалим діям Прокопенка, котрий встигав і здобувати очки, і підбирати, черкасці практично зрівняли рахунок – 22 : 23. До кінця матчу центровий знову оформить дабл-дабл – 15 очок, 10 підбирань.

У третьому періоді «Мавпи» продовжили боротьбу. Але ще в середині чверті КСЛІ здійснює ривок і виходить вперед на 9 очок, втім, черкасці зуміли скоротити відставання до чотирьох балів – 40 : 44.

Однак у заключній чверті зупинити киян «Черкаські Мавпи» вже не зуміли. Столична команда впевнено виграла період з рахунком 17 : 8 й в підсумку здобула перемогу 48 : 61.