СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Спортсменам Черкащини допоможуть з інвентарем

Дата: 15-06-2016, 13:22.

Спортсменам Черкащини допоможуть з інвентарем Засідання виконкому відділення НОК України у Черкаській області відбулося днями. Одним із головних питань порядку денного стало забезпечення спортивним інвентарем провідних спортсменів Черкащини. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Зокрема, потребу у матеріальному забезпеченні має МСУМК з легкої атлетики Андрій Мартинюк, майстри спорту України з легкої атлетики Денис Нечипоренко і Світлана Марусенко, які виконали норматив на участь у Чемпіонаті Європи, та МСУМК Наталія Золотухіна, яка виконала норматив Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. За рішенням виконкому, спортсменам буде надана фінансова підтримка для забезпечення їх спортивним інвентарем.

Також члени виконкому обговорювали питання видавництва історико-спортивної книги «Лицарі п’яти якостей». І планували спільну діяльність управління у справах сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації, відділення НОКУ в Черкаській області та установи «Спорт для всіх» стосовно організації і проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній період та в оздоровчих таборах «Олімпійське літо».

Теги: черкаси, черкаська область, ВНОК, Олімпійський комітет, інвентар, спортивний інвентар


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS