СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах триває чемпіонат України з триатлону

Дата: 17-06-2016, 12:31.

У Черкасах триває чемпіонат України з триатлону Близько двохсот юних спортсменів з усієї України завітали до нашого міста, де вже традиційно влітку проходить чемпіонат України з триатлону. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської міськради.

У відкритті змагань взяли участь заступник міського голови Ігор Коломоєць, начальник управління молоді і спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, голова обласного Національного олімпійського комітету Андрій Більда, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин, начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Ольга Сисоєва та начальник відділу фізкультури і спорту Олександр Гаврилов.

Головний суддя змагань – наш земляк, майстер спорту міжнародного класу та член збірної команди України з триатлону Олексій Сюткін.

Стартували першими 45 учасниць за двома віковими категоріями – 1999-2000 року народження та 2001 року народження. Учасники долали відстань на воді, на велосипеді, а потім бігли дистанцію вулицею Гагаріна та Замковим узвозом.


Теги: черкаси, черкаська область, триатлон, Черкаси, чемпіонат України


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Не можна пити ...
Лев Хмельковський, RSS
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS