СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До кінця року в Черкасах з’явиться зал для спортивної гімнастики

Дата: 18-08-2016, 21:00.

До кінця року в Черкасах з’явиться зал для спортивної гімнастики Приміщення колишнього кінотеатру «Мир» реконструюють і перетворять у кілька спортивних залів. Вже у понеділок підрядна фірма «Сокіл 5000» розпочне роботи. Насамперед візьмуться за покрівлю, опісля – систему опалення, а вже потім – за внутрішні роботи. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

На реконструкцію спрямують шість мільйонів гривень. Чотири вдалося пролобіювати з державного бюджету, ще два спрямувало місто. До кінця тижня підрядник отримає 589,5 тисяч гривень авансу, тож у понеділок на об’єкті почнуться роботи. Завершити їх планують до кінця року.

За словами директора комплексної ДЮСШ Анатолія Лихацького, «Мир» стояв без ремонту близько десяти років. П’ять років тому його передали на баланс спортивної школи, оскільки та не має власного приміщення для занять. Опісля тривало розроблення проекту, пошук коштів, і лише зараз справа зрушила з мертвої точки.

На першому поверсі будівлі розмістяться адміністративні кімнати, роздягальня, а також дві сучасні вбиральні з душовими кабінами. У колишньому кінозалі облаштують зал для спортивної гімнастики. На другому поверсі планують розмістити відділення тенісу і бадмінтону для початкових груп. На третьому – дві роздягальні для тренерів, а також кімната, де батьки зможуть чекати дітей із занять і навіть «підглядати» за тим, як вони займаються, через спеціальні віконця.

– На сьогодні для занять зі спортивної гімнастики місто орендує приміщення у «Спартаку», виплачуючи в рік близько 600 тисяч гривень. Оскільки кінотеатр буде реконструйовано, ми зможемо спрямовувати ці кошти на покращення спортивної інфраструктури. Обсяг робіт – колосальний, але докладемо всіх зусиль, аби до кінця року сюди вже «заїхали» діти, – розповідає начальник міського управління молоді та спорту Ольга Сисоєва.

Вона також говорить, що частина снарядів для спортивної гімнастики вже є – їх закупляли раніше. Решту планують докуповувати під час ремонту.

Теги: черкаси, черкаська область, спортивний зал, колишній кінотеатр, обладнання


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Не можна пити ...
Лев Хмельковський, RSS
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS