СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

До кінця тижня в області прогнозують відлигу

Дата: 7-12-2016, 19:34.

До кінця тижня в області прогнозують відлигу Ніч 7 грудня на Черкащині видалась найбільш холодною з початку зими цього року. Мінімальна температура повітря в області становила 11-14° морозу, а в Золотоноші – до 24° морозу. У Черкасах на цю дату найнижча за повоєнний період спостережень температура повітря 20,9° морозу спостерігалась у 1959 р.

За повідомленням начальника Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталія Постриганя, у п’ятницю очікується подальше підвищення температурного фону: вночі -2−+3°, вдень 1−6° тепла. Позитивний температурний фон утримається і у вихідні: вночі до 1-6° тепла, вдень до 3-8° тепла. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Сьогодні ясну морозну погоду на Черкащині визначає область високого атмосферного тиску, що сформувалась у повітряній масі арктичного походження. Тому найближчої ночі очікується зниження температури повітря до 12-14º морозу. Проте, завтра вдень і надалі до кінця поточного тижня на погоду нашого краю впливатимуть повітряні маси з Атлантики, очікуються періодичні опади та підвищення температури повітря до невеликих позитивних значень. Завтра опади випадатимуть у вигляді мокрого снігу та дощу, посилиться вітер. В окремих районах – тумани, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Температура повітря підвищиться до 0+2º.

Теги: черкаси, черкаська область, прогноз, погода, опади, температура, гідрометцентр


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS