СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині за три доби використали майже 1800 тонн протиожеледної суміші

Дата: 19-12-2016, 14:01.

На Черкащині за три доби використали майже 1800 тонн протиожеледної суміші За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення, з 16 по 19 грудня проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

На дорогах області загалом було використано 1797 тонн піщано-соляної та протиожеледної сумішей. Для ліквідації та недопущення ожеледиці, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та повороти автошляхів. Також було очищено від снігу 314 кілометри автошляхів загального користування, з них 136 км автошляхів державного значення та 178 км автошляхів місцевого значення. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі САД у Черкаській області.

Упродовж вихідних днів робота на автошляхах краю не припинялася. Загалом у ці дні на боротьбу із зимовою слизькістю задля забезпечення безперешкодного та безпечного проїзду автодорогами Черкащини було задіяно 89 піскорозкидувачів, 5 автогрейдерів, 38 навантажувачів та понад 110 автодорожників. Станом на ранок 19 грудня у черговому режимі роботи перебували 67 одиниць техніки та 100 працівників.
Станом на ранок 19 грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

Теги: черкаси, черкаська область, протиожеледна суміш, дороги, сніг, авто, ожеледиця


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o