СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині за три доби використали майже 1800 тонн протиожеледної суміші

Дата: 19-12-2016, 14:01.

На Черкащині за три доби використали майже 1800 тонн протиожеледної суміші За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг для ліквідації ожеледиці та її недопущення, з 16 по 19 грудня проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

На дорогах області загалом було використано 1797 тонн піщано-соляної та протиожеледної сумішей. Для ліквідації та недопущення ожеледиці, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та повороти автошляхів. Також було очищено від снігу 314 кілометри автошляхів загального користування, з них 136 км автошляхів державного значення та 178 км автошляхів місцевого значення. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі САД у Черкаській області.

Упродовж вихідних днів робота на автошляхах краю не припинялася. Загалом у ці дні на боротьбу із зимовою слизькістю задля забезпечення безперешкодного та безпечного проїзду автодорогами Черкащини було задіяно 89 піскорозкидувачів, 5 автогрейдерів, 38 навантажувачів та понад 110 автодорожників. Станом на ранок 19 грудня у черговому режимі роботи перебували 67 одиниць техніки та 100 працівників.
Станом на ранок 19 грудня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкащини.

Теги: черкаси, черкаська область, протиожеледна суміш, дороги, сніг, авто, ожеледиця


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS