КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкаському районі для дітей провели гру-випробування «Котигорошко»

Дата: 19-06-2017, 19:37.

У Черкаському районі для дітей провели гру-випробування «Котигорошко» Днями співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області взяли участь у фінальній грі-випробуванні «Котигорошко», яка проходила у селі Будище. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Загалом у заходах взяли участь понад 300 дітей з різних шкіл району.

За правилами гри, одним з етапів випробувань було «Гасіння умовної пожежі». Рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси продемонстрували учасникам заходу пожежну техніку, аварійно-рятувальне обладнання та спорядження, яке використовується для ліквідації надзвичайних подій.

Далі діти спробували себе у ролі вогнеборців, одягнувши на швидкість бойовий одяг, ліквідували умовну пожежу.

Під час подібних заходів, окрім позитивних емоцій та вражень, діти отримують нові знання з правил безпеки та більше дізнаються про Службу порятунку.

Теги: черкаси, черкаська область, Будище, Черкаський район, гра, змагання, ДСНС


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS