КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкаському районі для дітей провели гру-випробування «Котигорошко»

Дата: 19-06-2017, 19:37.

У Черкаському районі для дітей провели гру-випробування «Котигорошко» Днями співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області взяли участь у фінальній грі-випробуванні «Котигорошко», яка проходила у селі Будище. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Загалом у заходах взяли участь понад 300 дітей з різних шкіл району.

За правилами гри, одним з етапів випробувань було «Гасіння умовної пожежі». Рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси продемонстрували учасникам заходу пожежну техніку, аварійно-рятувальне обладнання та спорядження, яке використовується для ліквідації надзвичайних подій.

Далі діти спробували себе у ролі вогнеборців, одягнувши на швидкість бойовий одяг, ліквідували умовну пожежу.

Під час подібних заходів, окрім позитивних емоцій та вражень, діти отримують нові знання з правил безпеки та більше дізнаються про Службу порятунку.

Теги: черкаси, черкаська область, Будище, Черкаський район, гра, змагання, ДСНС


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS