КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

«Ше. Fest» запрошує гостей

Дата: 9-08-2017, 17:08.

«Ше. Fest» запрошує гостей На малій батьківщині Великого Кобзаря, у селі Моринці на Звенигородщині, 12−13 серпня триватиме четвертий всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest».
Захід відбуватиметься за підтримки Міністерства молоді та спорту, повідомляють у департаменті культури та взаємодії з громадськістю облдержадміністрації.

«Принципова позиція Міністерства – підтримувати подібні проекти, які дають можливість відкривати Україну та українське, демонструвати молоді з різних регіонів країни і з-поза її меж те, якою є справжня Україна», – наголосив під час прес-конференції, яка відбулась 8 серпня в «Укрінформі» заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

За словами організатора та співзасновника фестивалю Юлії Капшученко-Шумейко, для глядачів удень і вночі працюватимуть 12 локацій. Зокрема, із головної музичної сцени фестивалю лунатимуть виступи сучасних українських гуртів, а на просвітницьку галявину завітають одразу два мегапопулярні українські письменники – Василь Шкляр і Сашко Лірник. Театральна сцена запропонує глядачам перформанси та вистави, а в нічному кінозалі можна буде подивитися нові українські фільми «Спадок нації», «Гніздо горлиці» та «Моя бабуся Фані Каплан».
Для наймолодших учасників фестивалю створено «Дитячу галявину».
Фестиваль благодійний – цього року збирають кошти на потреби родини загиблого бійця АТО, в якій зростає троє маленьких дітей.

Теги: черкаси, черкаська область, «Ше. Fest», Звенигородщина, Моринці, фестиваль


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS