ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Золотоніський депутат не вказав у декларації про «Мерседес» за півтора мільйона гривень

Дата: 9-11-2017, 13:02.

Золотоніський депутат не вказав у декларації про «Мерседес» за півтора мільйона гривень Депутат не вніс до своєї декларації відомості щодо набуття права власності на автомобіль Mercedes-Benz, вартість якого понад півтора мільйона гривень. Йому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

У рамках кримінального провадження, відкритого за матеріалами управління захисту економіки в Черкаській області за статтею 366-1(Декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України прокурором Золотоніської місцевої прокуратури повідомлено про підозру одному з депутатів сільської ради Золотоніського району за внесення недостовірних відомостей під час подання електронної декларації. Депутат під час подання декларації не зазначив відомості, щодо набуття права власності на автомобіль Mercedes-Benz вартість якого складає понад півтора мільйона гривень.

Варто зазначити, що відповідальність за статтею 366-1 Кримінального кодексу України настає вразі подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Санкція статті 366-1 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Теги: черкаси, черкаська область, декларація, майно, доходи, машина, автомобіль, Золотоноша


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS