СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Чорнобаї закрили футбольний сезон 2017 року

Дата: 9-11-2017, 22:40.

У Чорнобаї закрили футбольний сезон 2017 року 4 листопада на центральному стадіоні смт Чорнобай відбувся традиційний турнір з футболу на Кубок закриття сезону 2017 року, на початку якого було підбито підсумки футбольного сезону Чорнобаївського району.
Переможці та призери чемпіонату отримали заслужені кубки, дипломи та медалі згідно з занятими місцями. У вищій лізі чемпіонами стала команда Богодухівки, друге та третє місце у команд Вереміївки та Ірклієва. У першій лізі чемпіонство виборола команда Чорнобаю, срібними та бронзовими призерами стали команди Малої Бурімки та Вереміївка-2. «Нова Доба» дізналася в Чорнобаївській РДА.

Також були відзначені кращі гравці по своїх номінаціях: кращий бомбардир в першій лізі: Сергій Золотаренко (Мала Бурімка); кращий воротар в першій лізі: Віталій Філоненко (Чорнобай); кращий гравець у першій лізі: Вадим Гуляш (Лукашівка); кращий бомбардир чемпіонату району в вищі лізі: Роман Кривенко (Вереміївка); кращий воротар чемпіонату району в вищій лізі: Віталій Згура (Богодухівка); кращий гравець чемпіонату району в вищій лізі: Андрій Калініч (Богодухівка).

Головний приз турніру з футболу виборювали 6 кращих команд, які були розділені на дві групи. Після запеклих групових поєдинків в матчі за третє місце Іркліїв переміг з рахунком 3-1 команду Новоукраїнки. У фінальному поєдинку чемпіон району Богодухівка отримала перемогу над командою Вереміївки з рахунком 2-1. Переможцям турніру вручено кубок, диплом І ступеня та медалі, призерам – дипломи відповідних ступенів.
Цього сезону команда Богодухівки виграла всі змагання з футболу 2017 року: кубок, чемпіонат району та кубок закриття сезону.


Теги: черкаси, черкаська область, Чорнобай, футбол, сезон, спорт


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS