ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Міський голова повідомив, коли в місті з’явиться вода

Дата: 18-01-2018, 21:23.

Міський голова повідомив, коли в місті з’явиться вода Про це міський голова Анатолій Бондаренко повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук":
"Як і обіцяв, інформую вас про ситуацію з водопостачанням у місті. Щойно під час чергового засідання оперативного штабу директор Черкаського РЕМу повідомив, що аварію на електромережах ліквідовано! А це значить – водопостачання відновлюється, і на ранок місто буде повністю забезпечено водою в штатному режимі. А отже, велике християнське свято – Водохреща зустрінемо як належить!

Проте, враховуючи прогнози синоптиків, оперативний штаб під моїм керівництвом продовжує працювати цілодобово, департамент ЖКК та посадові відповідальні особи готові відреагувати на всі наступні виклики".

Теги: черкаси, черкаська область, вода, місто, негода, Анатолій Бондаренко, міський голова


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o