Колядники зустрілися в Українському культурному центрі

Лев Хмельковський, RSS,
Дата: 7-02-2018, 15:41

3 лютого в Українському культурному центрі у Сомерсеті, Нью-Джерзі, що належить Українській православній церкві США, відбулося велике святкове дійство «Коляда для Христа». Свято відкрив молитвою Архиєпископ Даниїл. Були присутні Митрополит Антоній і численні священики. На сцені виступили учні Школи українознавства про церкві св. Андрія Первозваного у Савт-Бавнд-Бруку (директор Ярослава Данищук, дорадник Шкільної ради УККА Роман Гірняк) з композицією «Різдвяна коляда», яку підготували з дітьми вчителі Оксана Наливайко і Наталя Мороз. Співали Вероніка Наливайко і Кароліна Кайтан, пісню «Ой, яка файна та дівчина» виконала Катря Івасюк. Діти передали для сиротинця в Україні гроші, які зібрали їхні батьки.

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі


Співав хор семінаристів з Семінарії св. Софії (керівник о. Тарас Науменко).Школа при парафії св.Трійці в Нью-Йорку (настоятель о. Тодор Мазур, художні керівники Олена Дорожинська-Гошовська та Оксана Данченко, супровід на акордеоні Славко Костів) показала композицію «З колядою йдемо».

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі


Дитячий хор дзвоників з Української католицької школи при церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Перт-Амбой (керівник хору Меланія Лоренс) виконав три колядки з дзвониками.

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі


Парафіяни церкви св. Апостола Андрія Первозваного (настоятель о. Іон Протеса) з Джамайки, Нью-Йорк, привезли окремий концерт румунською та англійсьокю мовами під музичний супровід на панфулі Катерини Протеси. Панфул, або най, або флейта Пана − молдавський, румунський і український духовий дерев’яний музичний інструмент − багатоствольна флейта.
Завершив виступи театралізований вертеп, який приготували парафіяни церкви св. Трійці під керуванням о.Тодора Мазура і Наталі Максимишин. Вели програму о. Василь Пасакас і Олена Дорожинська-Гошовська.

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі


Владики Антоній та Даниїл вручили колективам-учасникам подячні грамоти, а дітям – іконки. Учасники вечора привітали Владику Антонія з 70-річчям і пятиріччям висвяченняна Митрополита. На його честь разом з присутніми співав Григорій Бобул.
Така святкова зустріч відбулася в Сомерсеті уже вчетверте.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода