Новина із категорії: Лев Хмельковський, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі
Лев Хмельковський, RSS
Дата: 7-02-2018, 15:41.
3 лютого в Українському культурному центрі у Сомерсеті, Нью-Джерзі, що належить Українській православній церкві США, відбулося велике святкове дійство «Коляда для Христа». Свято відкрив молитвою Архиєпископ Даниїл. Були присутні Митрополит Антоній і численні священики. На сцені виступили учні Школи українознавства про церкві св. Андрія Первозваного у Савт-Бавнд-Бруку (директор Ярослава Данищук, дорадник Шкільної ради УККА Роман Гірняк) з композицією «Різдвяна коляда», яку підготували з дітьми вчителі Оксана Наливайко і Наталя Мороз. Співали Вероніка Наливайко і Кароліна Кайтан, пісню «Ой, яка файна та дівчина» виконала Катря Івасюк. Діти передали для сиротинця в Україні гроші, які зібрали їхні батьки.

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі


Співав хор семінаристів з Семінарії св. Софії (керівник о. Тарас Науменко).Школа при парафії св.Трійці в Нью-Йорку (настоятель о. Тодор Мазур, художні керівники Олена Дорожинська-Гошовська та Оксана Данченко, супровід на акордеоні Славко Костів) показала композицію «З колядою йдемо».

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі


Дитячий хор дзвоників з Української католицької школи при церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Перт-Амбой (керівник хору Меланія Лоренс) виконав три колядки з дзвониками.

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі


Парафіяни церкви св. Апостола Андрія Первозваного (настоятель о. Іон Протеса) з Джамайки, Нью-Йорк, привезли окремий концерт румунською та англійсьокю мовами під музичний супровід на панфулі Катерини Протеси. Панфул, або най, або флейта Пана − молдавський, румунський і український духовий дерев’яний музичний інструмент − багатоствольна флейта.
Завершив виступи театралізований вертеп, який приготували парафіяни церкви св. Трійці під керуванням о.Тодора Мазура і Наталі Максимишин. Вели програму о. Василь Пасакас і Олена Дорожинська-Гошовська.

Колядники зустрілися в Українському культурному центрі


Владики Антоній та Даниїл вручили колективам-учасникам подячні грамоти, а дітям – іконки. Учасники вечора привітали Владику Антонія з 70-річчям і пятиріччям висвяченняна Митрополита. На його честь разом з присутніми співав Григорій Бобул.
Така святкова зустріч відбулася в Сомерсеті уже вчетверте.

Теги: черкаси, черкаська область, колядники, Український культурний центр, блог, Лев Хмельковський

Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o