КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Творчі роботи юних черкасців перемогли на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Дата: 13-02-2018, 20:06.

Творчі роботи юних черкасців перемогли на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Творчі роботи Марії Тараненко, Марії Кутової, Романа Гедзя та Михайла Гедзя – вихованців Народного художнього колективу – студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради перемогли на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Компетентне журі оцінило роботи юних майстрів за оригінальність задуму; виразність виробу як зразка української сувенірної продукції; емоційність образу та індивідуальність творчого почерку.

Виставка-конкурс проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік.

Теги: черкаси, черкаська область, творчі роботи, юні черкасці, конкурс


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o