Творчі роботи юних черкасців перемогли на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Дата: 13-02-2018, 20:06

Творчі роботи юних черкасців перемогли на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»
Творчі роботи Марії Тараненко, Марії Кутової, Романа Гедзя та Михайла Гедзя – вихованців Народного художнього колективу – студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради перемогли на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Компетентне журі оцінило роботи юних майстрів за оригінальність задуму; виразність виробу як зразка української сувенірної продукції; емоційність образу та індивідуальність творчого почерку.

Виставка-конкурс проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода