ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Новини » Здоров'я

Роздрукувати        Друкована версія

При епідемії грипу в Черкасах терапевтичні ліжка готові перепрофілювати на інфекційні

Дата: 25-10-2013, 12:24.

При епідемії грипу в Черкасах терапевтичні ліжка готові перепрофілювати на інфекційні Готуватися до початку епідемії грипу черкаська влада почала ще в минулому році - як тільки закінчилася остання хвиля захворюваності. За рік у черкаських поліклініках підготували кабінети для щеплень, де всі охочі можуть ввести вакцину проти грипу. Але тільки за кількох умов. Про них «Нова Доба» дізналася під час прес-конференції з керівництвом департаменту охорони здоров’я Черкаської області.

– По-перше, вводити вакцину медична сестра має право тільки після огляду пацієнта лікарем, – каже заступник керівника Департаменту охорони здоров'я та соціальної політики Черкаського міськвиконкому Надія Гетьман. – Друга обов'язкова умова – це наявність чека про купівлю вакцини.

Справа в тому, що вакцину проти грипу краще вводити в день покупки, в крайньому разі – наступного дня, адже вона дуже чутлива до умов зберігання і транспортування. Якщо їх не дотримуватися, вакцина може навіть зашкодити. Тому краще всього ввести її відразу після придбання в аптеці.

Чек потрібно зберігати на випадок виникнення будь-яких ускладнень після її введення.
– Крім кабінетів для щеплень, ми підготували інфекційні відділення до прийому хворих, – продовжує Надія Гетьман. – А в разі різкого збільшення їх кількості готові перепрофілювати терапевтичні ліжка на інфекційні.

Теги: черкаси, черкаська область, здоров’я, грип, Гетьман


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Залишитись дітьми ...
Анна Сакун, RSS
Про дітей ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS