СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Рятувальники Чигиринщини провели інформаційний рейд у церквах

Дата: 12-03-2018, 22:57.

Рятувальники Чигиринщини провели інформаційний рейд у церквах Одним із важливих напрямків діяльності Служби порятунку «101», крім оперативного реагування на надзвичайні події, залишається проведення навчально-профілактичної роботи. Враховуючи наближення пасхальних свят, із 12 березня в області розпочали пожежно-профілактичну роботу серед релігійних установ. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Першими цю роботу розпочали співробітники Чигиринського відділу Управління. Фахівці пожежно-рятувальної частини з методичною літературою пішли до розташованих у районі церков, де, зустрічаючись зі священнослужителями, провели протипожежні інструктажі.

Рятувальники роз’яснюють настоятелям та працівникам основні правила та вимоги пожежної безпеки, а також дії на випадок пожежі. Значну увагу фахівці ДСНС приділяють і питанням евакуації, використання первинних засобів пожежогасіння.

Рятувальники залишили у кожному храмі спеціальні тематичні наочно-методичні матеріали, які також були використані на куточках безпеки.

Теги: черкаси, черкаська область, Чигиринщина, церква, правила безпеки, протипожежні заходи


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS