СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські спортсмени здобули нагороди міжнародних змагань зі спортивної аеробіки

Дата: 14-03-2018, 13:01.

Черкаські спортсмени здобули нагороди міжнародних змагань зі спортивної аеробіки Міжнародні змагання зі спортивної аеробіки «12th Czech aerobic open» з 9 по 11 березня приймало чеське місто Злін. За нагороди міжнародних змагань боролися спортсмени з 14 країн. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

Черкаські спортсмени здобули нагороди міжнародних змагань зі спортивної аеробіки Шестеро вихованців центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси змагалися у 9 видах програм у складі збірної команди України.

Андрієнко Софія у категорії діти 2007-2009 р.н вид програми індивідуальний виступ дівчата посіла 5 місце серед 90 учасниць.

Мельник Назарій у категорії діти 2007-2009 р.н вид програми індивідуальний виступ хлопці посів 4 місце ( 13 учасників).

Чигирик Анастасія у категорії діти 2010-2012 р.н вид програми індивідуальний виступ дівчата посіла 6 місце ( 28 учасниць)

У цій же категорії змагалася найменша наша спортсменка Тертична Анна 2012 р.н , якій на жаль не вдалося потрапити до фіналу.

У виді програми змішана пара діти 2007-2009 р.н. срібло вибороли Андрієнко Софія та Мельник Назарій.

У виді програми змішані трійки діти 2007-2009 р.н у кваліфікації успішно виступили Начкебія Давід , Мельник Назарій, Андрієнко Софія де посіли третє місце (33 трійки). На жаль у фіналі спортсмени не утримались на своїй позиції.

У віковій категорії юніори 2003-2001 р.н індивідуальний виступ дівчата Україну представляла Масанова Катерина , у фінал не потрапила (32 спортсменки).

У віковій категорії дорослі змагалася Ісаєнко Анастасія спортсменка основного складу збірної команди України та тренер черкаських спортсменів, яка принесла своїй команді золото.

Теги: черкаси, черкаська область, Чехія, аеробіка, чемпіонат, ЦДЮТ


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS