ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Новини » Здоров'я

Роздрукувати        Друкована версія

Паралімпійці Черкащини отримали державну грошову допомогу

Дата: 21-03-2018, 14:05.

Паралімпійці Черкащини отримали державну грошову допомогу На виконання доручення Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова у Мінмолодьспорту підготовлено та видано наказ про виплату чемпіонам і призерам зимових Паралімпійських ігор-2018 державних винагород. Сума коштів, які оперативно були перераховані спортсменам на картки після повернення в Україну, становить понад 90 мільйонів гривень. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської ОДА.

«Вперше наші паралімпійці отримали за свої перемоги такі ж винагороди, як і олімпійці. Це стало можливим завдяки ініційованому Мінмолодьспорту та НКСІУ рішенню Уряду, яке підтримав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Призові збільшувалися поетапно, поки не вирівнялися в 2018 р.», – підкреслив Ігор Жданов.

Державна винагорода за здобутки українських спортсменів на Паралімпійських іграх становить:

за І місце – 125 тис. дол. США
за ІІ місце – 80 тис. дол. США
за ІІІ місце – 55 тис. дол. США, у гривнях по курсу НБУ.

Нагадуємо, що драбівчанин здобув срібло на Паралімпіаді-2018. За друге місце він отримав грошову допомогу у сумі 80 тисяч доларів США.

Теги: черкаси, черкаська область, паралімпійці, призери Паралімпійських ігор, грошова державна допомога


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS