Новина із категорії: Анна Григорович, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Від чого люди нещасні

Від чого люди нещасні
Анна Григорович, RSS
Дата: 2-04-2018, 14:42.
Як же багато навколо нещасних людей... Не дивлячись на те, що я вважаю себе щасливою людиною, теж іноді відчуваю болісне незадоволення. Буває, все дратує; дивишся на горизонт – і розумієш, як мало досягнуто, як хочеться більше.

Кожного разу в такі дні я змушую себе концентруватися не на тому, чого у мене немає, а – порадіти тому, що є. Це дуже простий секрет. Однак – можливо, комусь він стане у нагоді.

Ну, наприклад: я розмовляю сама з собою про те, що зараз прекрасний час – Великодній тиждень. Радію, що в моїй душі мир і немає страху. І весна обов’язково прийде, нікуди їй не дітися. Нагадую собі, що поруч – улюблена сім’я, хороші друзі. І те, що зараз приносить страждання і розчарування - робить мене сильнішою і розумнішою.

Увечері приходить з роботи син. Яке ж це щастя: позитивний, бородатий молодий чоловік, який серйозно готується до одруження. І яка дурість –медитувати та сумувати о речах, яких немає, тоді як прямо поруч з тобою – таке щастя!

Поруч з кожним і з нас є те, що може втішити та окрилити. Треба просто звернути на нього увагу. І наказати своїй голові: «Не думай про те, що тебе спустошує. Радій – небу, улюбленій роботі, запаху кави, спілкуванню з другом, квіточці на підвіконні».

Труднощі і невдачі можуть стати для нас трампліном для стрибка, а не гробовою дошкою. Від чого залежить, розчавлять вони нас або спрямують до нових висот? Від нашого ставлення до них і думок в голові. А думками, до речі, і можна, і потрібно керувати. Так, це я сама вирішую – бути оптимісткою чи депресивною занудою.

Ніхто не принесе нам наше щастя на блюді. Воно – в нашій власній душі і голові. Люди, давайте будемо щасливими!

Теги: черкаси, черкаська область, щастя, Великдень, доброта, жіноча доля

Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Здихаю в середу ...
Анна Сакун, RSS
Ретроскоп: про пиво ...
Борис Юхно, RSS
Поки читаємо – живемо ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Замість тисячі слів ...
Іван Десятніков, RSS
В часи шпигуноманії ...
Лев Хмельковський, RSS
Інтернет – мінуси... і плюси! ...
Володимир Даник, RSS