У Драбові пройшов районний чемпіонат із міні-футболу

Завершився Чемпіонату Драбівського району з міні-футболу серед команд вищої ліги. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Драбівської районної ради.

Перемогу здобула команда «Славутич» (смт Драбів), яка в крайній грі із «Колосом» (с. Митлашівка) мала в результаті 3:3.

За інформацією Михайла Кубрушка – директора організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» , гра видалася дуже напруженою, ніхто не хотів втрачати перемогу. Але поступово перевагою заволоділи футболісти «Славутича» і на початок ІІ тайму вели з рахунком 3:0. Проте спортсмени «Колоса» зуміли вирівняти гру і за 3 хвилини до закінчення матчу зрівняли рахунок – 3:3!

Отже, «нічия» влаштувала футболістів «Славутича».

В іншому матчі «Ураган» (с. Великий Хутір) впевнено переміг команду ФК Білоусівка і посів третє місце.

Ось результати Чемпіонату Драбівського району з міні-футболу:

За підсумками змагань визначено кращих: кращий бомбардир – Дмитро Панченко («Колос»), кращий воротар – Олександр Коршак («Славутич»), кращий гравець – Ігор Іллюшка («Ураган»).

Команди-переможці відзначено кубками і дипломами, гравці – нагороджені медалями, цінними призами і подарунками.