СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Бондаренко перевірив, наскільки засмічені Черкаси

Дата: 16-04-2018, 19:26.

Бондаренко перевірив, наскільки засмічені Черкаси Санітарний стан на вулицях Черкас після вихідних перевірив Анатолій Бондаренко. Він разом із комунальниками пройшовся вулицями міста і проінспектував, як їх прибирають від сміття. Адже останнім часом збільшилася кількість нарікань від жителів на засміченість міста. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської міської ради.

Картина, яку побачили учасники рейду, була невтішною. Навіть у самому центрі урни були переповнені, на узбіччях та на зелених зонах лежали купи непотребу, недопалки, пляшки, папірці і сміття. Міський голова був вкрай незадоволений побаченим. Адже відповідальність за прибирання зупинок та прибордюрних територій несе комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ». На зауваження міського голови директор підприємства Олексій Мельник зазначив, що для підтримання належного санітарного стану на бульварі Шевченка необхідно як мінімум тридцятеро осіб, натомість у наявності лише семеро. За його словами, не вистачає і техніки. Наприклад, у наявності лише один навантажувач на все місто, який просто не в змозі впоратися із обсягами необхідних робіт. Міський голова дав доручення керівнику підприємства КП «ЧЕЛУАШ» покращити якість прибирання довірених територій.

Бондаренко перевірив, наскільки засмічені Черкаси


Окремі зауваження у міського голови були до працівників муніципальної інспекції. Адже засміченими виявилися ділянки, які належать приватним підприємцям, і саме вони мають утримувати їх у належному стані. Натомість за неприбрані території біля салонів та магазинів на їхніх власників не були вчасно складені протоколи муніципальними інспекторами. За неналежне виконання обов’язків працівники муніципальної інспекції будуть позбавлені премій.

Бондаренко перевірив, наскільки засмічені Черкаси


- Окрему подяку хочу висловити приватним підприємцям та установам, які дбають про чистоту та порядок на прилеглих територіях. Таких у Черкасах, на щастя, теж чимало. Стосовно ж несумлінних утримувачів територій ми будемо запроваджувати жорсткі методи впливу. Муніципальні інспектори складатимуть на них протоколи, і вони платитимуть штрафи. Хочу зазначити, що Черкаси, - наш спільний дім, і ми маємо разом дбати про те, щоб він був чистим та охайним, - зазначив міський голова.

Теги: черкаси, черкаська область, сміття, комунальна техніка, ЧЕЛУАШ, Анатолій Бондаренко, прибирання сміття


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS