СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

П’ятеро дітей з Черкащини поїдуть на літо в Бельгію

Дата: 17-04-2018, 14:18.

П’ятеро дітей з Черкащини поїдуть на літо в Бельгію Представники ротарі клубів Бельгії провели зустріч з першим заступником очільника області Віталієм Ковалем. На Черкащині, вони реалізують проект із оздоровлення та реабілітації дітей, батьки яких загинули в АТО або ж мають інвалідність чи поранення. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Минулого року вже мали можливість побувати у бельгійських сім’ях кілька дітей із Черкащини.

П’ятеро дітей з Черкащини поїдуть на літо в Бельгію


«Торік у межах проекту в Бельгії побували 24-ро українських дітей, серед яких 13 із черкащини. Наступного літа плануємо продовжувати проект», − повідомив керівник Ротарі МДК Бельгії та Люксембургу Marcel Tilkin.

П’ятеро дітей з Черкащини поїдуть на літо в Бельгію


Віталій Коваль висловив свою вдячність гостям, і наголосив, що їхня ініціатива допомагати дітям українських бійців дуже цінна і потрібна для українців. Висловив сподівання про співпрацю і втілення інших проектів.
За словами представниці черкаських ротарійців Тетяни Очеретяної, іноземні гості перебуватимуть тут ще дві доби, ознайомляться з утіленням в області інших проектів, аби залучитись підтримкою та дружбою в подальшому.





Теги: черкаси, черкаська область, Ротарі-клуб, Черкаси


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS